Certyfikowane szkolenia <br />
z zakresu diagnozy, <br />
rehabilitacji i profilaktyki <br />
narządu wzroku

Certyfikowane szkolenia
z zakresu diagnozy,
rehabilitacji i profilaktyki
narządu wzroku

Sprawdź
Dowiedz się więcej

O szkoleniach

Firma Galeria Optyczna oraz Galeria Optyczna KIDS – Specjalistyczny Gabinet Optometryczny wraz z warsztatem optycznym organizuje i prowadzi szkolenia z zakresu szeroko rozumianej diagnozy, rehabilitacji i profilaktyki narządu wzroku, w szczególności z zakresu:

 • Optometrii
 • Elementy terapii widzenia
 • Warsztaty optyczne
 • Sprzedaży w salonie optycznym
 • Przygotowanie do egzaminów państwowych TECHNIK OPTYK (MEP. 02 i MEP. 03)

Oferujemy również szkolenia w trybie zdalnym (online)

Szkolenia skierowane są do:

 • specjalistów posiadających kwalifikacje w zawodach, takich jak: optyków okularowych, optometrystów,
 • ortoptystów, chcących poszerzyć swoją dotychczasową wiedzę oraz zdobyć nowych umiejętności.
 • pedagogów, psychologów, logopedów, nauczycieli, osób z problemami wzrokowymi

 

Cena za szkolenia zależna jest od:

 • tematyki szkolenia i ilości godzin szkoleniowych
 • ilości uczestników i ich kwalifikacji zawodowych

 

Prowadzący:

Zajęcia prowadzone są przez Wykładowców akademickich, wieloletnich doświadczonych specjalistów z dziedziny Optometrii, Optyki Okularowej, i Okulistyki, pracujących w Galerii Optycznej.

Szkolenia okulistyczne Zespół prowadzący szkolenia w Galerii Optycznej Inowrocław

Szkolenia okulistyczne

Szkolenia dla optyków stacjonarne
Sprawdź

Warto
skorzystać

certyfikat <br>ukończenia <br>szkolenia

certyfikat
ukończenia
szkolenia

zapewnione <br>materiały dydaktyczne

zapewnione
materiały dydaktyczne

kameralna grupa<br> (max 10 osób)

kameralna grupa
(max 10 osób)

weekendowy tryb nauczania

weekendowy tryb nauczania

wystawiamy <br>faktury VAT

wystawiamy
faktury VAT

Zapoznaj się z ofertą

Aktualne
szkolenia

Szkolenie skierowane jest dla wszystkich osób posiadających kwalifikacje w zawodach narządu wzroku pracujących w gabinecie jak i również dla rodziców, osób które chcą pogłębić wiedzę na temat zeza i nauczyć się prowadzenia ćwiczeń terapeutycznych. Jak i prowadzenia Terapii Widzenia u dzieci i osób dorosłych.

sprawdź
CENA
499 zł
599 zł

Niezezowe zaburzenia widzenia obuocznego – heteroforie.

sprawdź
CENA
499 zł
599 zł
Kurs refrakcji – I stopień (poziom podstawowy)

Kurs refrakcji – I stopień (poziom podstawowy)

12-13/04/2024
17-19/05/2024
07-09/06/2024
stacjonarnie

Szkolenie skierowane jest dla osób posiadających kwalifikacje w zawodach, takich jak: optyk okularowy, technik optyk, ortoptysta, kontaktolog oraz lekarze okuliści chcących poszerzyć swoją dotychczasową, wiedzę oraz zdobyć umiejętności niezbędne do przeprowadzenia badań refrakcji osób dorosłych i dzieci (powyżej 10 roku życia).

sprawdź
CENA
1400 zł
1800 zł

Szkolenie skierowane jest dla osób posiadających kwalifikacje w zawodach, takich jak : optyk okularowy, technik optyk, ortoptysta, kontaktolog oraz lekarze okuliści i osoby po ukończeniu I stopnia szkolenia refrakcji chcących poszerzyć swoją dotychczasową, wiedzę oraz zdobyć umiejętności niezbędne do przeprowadzenia badań refrakcji osób dorosłych i dzieci powyżej 10 r.ż.

sprawdź
CENA
1600 zł
2000 zł

Szkolenie skierowane jest dla początkujących osób, które zaczynają pracę w zakładach lub salonach optycznych. To dwudniowy stacjonarny kurs (zajęcia praktyczne) opracowany z myślą o potrzebach dla osób, które nie posiadają żadnej wiedzy na temat optyki okularowej.

sprawdź
CENA
799 zł

Kurs przeznaczony jest dla wszystkich osób, które chcą poszerzyć swoje wiadomości oraz praktyczne umiejętności w zakresie doboru soczewek kontaktowych. Uczestnikami szkolenia mogą być osoby, które specjalizują się w dziedzinie optyki, optometrii, ortoptyki, okulistyki.

sprawdź
CENA
1400 zł
Wiedza kluczem do sukcesu!

Szkolenia dla optometrystów
i nie tylko...

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest rozwój zawodowy w branży okulistycznej i optycznej. Brak uczestnictwa w regularnych szkoleniach, warsztatach czy konferencjach ogranicza dostęp do najświeższych nowinek naukowych, czy najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. W związku z dużą potrzebą rozwoju branży przygotowaliśmy szereg szkoleń i warsztatów, które kierujemy do wszystkich tych, którym tak, jak nam zależy na ciągłym pogłębianiu kompetencji z zakresu optometrii czy optyki, ale także umiejętności sprzedażowych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleniową przygotowaną przez Galerię Optyczną!

Postaw na doświadczenie

Optyk, optometrysta, ortoptysta i okulista, to zawody, w których potrzeba stałego rozwoju jest nieunikniona. Szukając szkolenia, na którym pogłębisz swoją wiedzę lub nauczysz się całkiem nowych rozwiązań, postaw na kadrę z doświadczeniem i dostępem do najnowocześniejszej wiedzy. Galeria Optyczna organizuje kursy i warsztaty, które prowadzą praktycy – osoby z wieloletnim doświadczeniem akademickim, nieustannie podnoszące swoje kompetencje zawodowe i okołozawodowe.

Nauczymy Cię nie tylko teorii, ale przede wszystkim tego, jak wykorzystać ją w codziennej praktyce!

Praktyka czyni mistrza

Jako doświadczeni wykładowcy akademiccy wiemy, jak ważne jest praktyczne podejście do nauki – podczas szkoleń i warsztatów, to właśnie zadania praktyczne, podparte rzetelną teorią, stanowią najważniejszy element kursów. Grupy kursantów nie są liczne, dzięki czemu nauka jest bardziej zindywidualizowana, a każdy uczestnik ma możliwość skonfrontowania najbardziej nurtujących go pytań z prowadzącym.

Wszystkie szkolenia oraz warsztaty prowadzone są na najnowocześniejszych urządzeniach najwyższej klasy, co pozwala na zdobycie wiedzy na najwyższym poziomie.

 

Galeria Optyczna współpraca z kodano

Galeria Optyczna Stefański
Skontaktuj się

Kontakt