Certyfikowane <br />
szkolenia zdalne <br />
(online)

Certyfikowane
szkolenia zdalne
(online)

Sprawdź
Szkolenia online

Ucz się nie wychodząc
z domu!

Jak prowadzone są szkolenia online?

Szkolenia zdalne odbywają się w tzw. wirtualnej klasie, przy wykorzystaniu specjalistycznego oprogramowania – telekonferencyjnego Microsoft Teams. Prowadzący łączy się z uczestnikami w czasie rzeczywistym, wykorzystując narzędzia aktywizujące grupę. Niezbędne materiały oraz pomoce naukowe dostarczamy w formie elektronicznej.

Dlaczego szkolenia online?

Zdobyte doświadczenie w prowadzeniu szkoleń stacjonarnych umożliwia prowadzenie zajęć, tak aby żaden z uczestników nie odczuwał bariery komunikacyjnej. Wypracowaliśmy system nauczania, który pozwala na łatwe przyswajanie wiedzy, przez co uczestnik nie czuje się zagubiony w natłoku nowych zagadnień. Szkolenie online daje wiele korzyści, tym samym nie obniżając poziomu zdobytej wiedzy.

Uczestnik szkoleń online zyskuje bezpieczeństwo i komfort pracy z własnego mieszkania lub biura co pozwala oszczędzić czas oraz ogranicza wydatki na transport czy nocleg.

 

Oferujemy również stacjonarne szkolenia dla optyków, ortoptystów, optometrystów czy osób z problemami wzrokowymi

 

Szkolenia okulistyczne, optometrystyczne, refracji online

Szkolenia dla optyków online
Sprawdź

Warto
skorzystać

certyfikat <br>ukończenia <br>szkolenia

certyfikat
ukończenia
szkolenia

zapewnione <br>materiały dydaktyczne

zapewnione
materiały dydaktyczne

oszczędność <br>czasu

oszczędność
czasu

oszczędność <br>pieniędzy

oszczędność
pieniędzy

wystawiamy <br>faktury VAT

wystawiamy
faktury VAT

Zapoznaj się z ofertą

Aktualne
szkolenia

Szkolenie skierowane jest dla początkujących osób, które zaczynają pracę w zakładach lub salonach optycznych. To dwudniowy stacjonarny kurs (zajęcia teoretyczne) opracowany z myślą o potrzebach dla osób, które nie posiadają żadnej wiedzy na temat optyki okularowej.

sprawdź
CENA
599 zł

Szkolenie ,,Techniki sprzedaży w salonie optycznym’’ przeznaczone jest dla osób które pracują w salonach optycznych i chcą się nauczyć skutecznie sprzedawać swoje produkty lub planują pracę w salonach bądź zwyczajnie chcą się dokształcić by skutecznie sprzedać swoją usługę lub produkt klientowi.

sprawdź
CENA
199 zł

Kurs doszkalający z kwalifikacji: MEP.03 - Wykonywanie i naprawa pomocy wzrokowych - przeznaczony jest dla osób, które są w trakcie nauki w szkołach policealnych lub innych na kierunku optyka okularowa i nie długo przystąpią do egzaminu państwowego.

sprawdź
CENA
800 zł
Galeria Optyczna Stefański
Skontaktuj się

Kontakt